Didžiausi Lietuvoje – susijungus dviems Lietuviško kapitalo pastolių nuomos įmonėms plačiausias įrangos pasirinkimas

Didžiausi Lietuvoje – susijungus dviems Lietuviško kapitalo pastolių nuomos įmonėms plačiausias įrangos pasirinkimas

Susijungė lietuviško kapitalo statybinės įrangos nuomos įmonės — UAB „Transrifus“ ir UAB „Prorentus“. Abiejų įmonių junginys projektuoja bei tiekia visų tipų pastolius bei kitą statybinę įrangą. Kontrolinį UAB “Prorentus” akcijų paketą įsigijo UAB „Transrifus“ akcininkai. Anot įmonių akcininkų, sprendimą jungtis lėmė noras didinti lietuviško kapitalo tiekėjų konkurencingumą geriau panaudojant sukauptą inžinerinių sprendinių bazę, efektyviau įdarbinant

Susijungė lietuviško kapitalo statybinės įrangos nuomos įmonės — UAB „Transrifus“ ir UAB „Prorentus“. Abiejų įmonių junginys projektuoja bei tiekia visų tipų pastolius bei kitą statybinę įrangą. Kontrolinį UAB “Prorentus” akcijų paketą įsigijo UAB „Transrifus“ akcininkai. Anot įmonių akcininkų, sprendimą jungtis lėmė noras didinti lietuviško kapitalo tiekėjų konkurencingumą geriau panaudojant sukauptą inžinerinių sprendinių bazę, efektyviau įdarbinant turimus įrangos parkus bei teritorinį padalinių išsidėstymą. Dabar įmonėse kartu dirba beveik 100 patyrusių savo srities specialistų, tai didžiausia vertybė!

 

Didžiausi pastolių tiekėjai Lietuvoje

Įmonių vadovai – Darius Kliaudaitis, Žilvinas Bliujus ir Linas Adomavičius teigia, jog sujungus įmones jos tapo Lietuvoje didžiausiu visų tipų pastolių tiekėju. Tai leidžia tęsti plėtrą, tuo pačiu klientams užtikrinant konkurencingą ir patikimą įrangos tiekimą. Taip pat vadovai pabrėžia, kad UAB “Prorentus” turimos inžinerinės kompetencijos padeda efektyviau aptarnauti klientus, kuriems nebereikia sukti galvos kaip efektyviai ir ekonomiškai naudoti įrangą, pakanka tik suformuoti techninę užduotį. Taip pasiūlomas inžinerinis sprendimas kartu su įranga iš vienų rankų ir lietuviškai. Dabar, kai rinkoje statybos kaštai auga ir įrangos tiekimas stringa, klientams aktualus užtikrintas įrangos kiekis ir savalaikis pristatymas.

 

Susijungusios įmonės nėra rinkos naujokės ir puikiai išmano Lietuvos statybos rinką. “Prorentus” rinkoje veikia jau 15 metų. “Transrifus” kitąmet minės 20-metį. Visus šiuos metus įmonės dirba tiek su smulkiausiais privačiais statybininkais, ūkininkais, kurie stato ar renovuoja pastatus, tiek su didžiaisiais net ir tarptautiniais klientais tokiuose projektuose kaip kogeneracinės jėgainės, tiltai, pramoniniai statiniai, verslo centrai.

Esami klientai ir toliau gali dirbti tiek su “Transrifus” tiek su “Prorentus”, nes paslaugų bei prekių tiekimas yra bendras ir visą pageidaujamą įrangą klientai gali išsinuomoti iš Vilniaus, Kauno ar Panevėžio padalinių. Tęsiant plėtrą Klaipėdoje taip pat atidarytas biuras.

 

Naujas padalinys Panevėžyje Šiaurės ir Vakarų Lietuvai aptarnauti

Ypatingai išsiplėtė padalinys šiaurės Lietuvos regione. Naujai atidarytoje Panevėžio pastolių ir klojinių nuomos bazėje laukiami tiek smulkieji statybininkai tiek statybų rinkos lyderiai ieškantys išsinuomoti statyboms reikalingą įrangą.

 

Nuo šiol Panevėžio nuomos padalinyje, esančiame adresu Pramonės g. 23, klientai gali gauti daug platesnį visų tipų pastolių ir klojinių asortimentą:

*Visų tipų pastoliai (moduliniai/pleištiniai, laikantys, fasadiniai, mobilūs aliuminiai bokšteliai, universalios pastolių dalys, pastolių uždengimai, termo plėvelės);
*Laikinos statybų aikštelės konstrukcijos (laikini stogai, laiptai, laiptinės, perdangos aptvėrimai, laikinos tvoros);
*Klojiniai betonavimui (pamatams, sienoms, perdangoms, kolonoms, vienpusiai klojiniai, betonavimo priedai).

 

Straipsnis „Verslo žinių” leidinyje